fbpx

Zapisy wciąż trwają – Rekrutacja 2022

Zapraszamy do naszych placówek przy ul. Niemcewicza 40/u1 oraz Szczecińskiej 2

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym na dni otwarte w naszym przedszkolu. Będzie to doskonała okazja, aby poznać zespół przedszkola, specjalistów współpracujących z dziećmi (psycholog, logopeda, fizjoterapeuta, trener SI), rozejrzeć się po bazie lokalowej przedszkola oraz spróbować przedszkolnego jadłospisu. Na dzieci czekają zabawy i wiele niespodzianek.
Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Będzie można indywidualnie skonsultować nurtujące Państwa zagadnienia oraz umówić się na bezpłatną diagnozę logopedyczną.
W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji

Joanna Steblecka, tel 604 401 897, mail.: babelecke@babelecke.tet.pl

Poznaj nasze przedszkole i żłobek

Przystąp do rekrutacji