Drodzy Rodzice przedszkolaków

Przypominamy, że należy przynieść dzieciom odzież zapasową w worku.
W zestawie powinny się znaleźć:

• Spodnie na podwórko i spodnie na sale,
  • majteczki 2 szt,
  • skarpetki 2 szt,
  • bluzka z krótkim rękawem – 2 szt,
  • bluza z długim rękawem 1 szt,
  • dla dziewczynek (spinki do włosów i szczotkę lub grzebień w pojemniku),

Dodatkowo także prosimy o przyniesienie:

• ręcznik mały (30-40 cm) z dużym, grubym uchem- podpisany  1 szt. – (ręczniki wymieniamy w każdy poniedziałek)
  • kapcie zakrywające stopę – nie klapki,
  • szczoteczkę do zębów, pastę, kubeczek – wszystko podpisane (wymieniamy po ok. 2 -3 miesiącach)
  • chusteczki do nosa w pojemniku, chusteczki mokre,
  • pościel – kołderka, poduszka, prześcieradło (takie jak do łóżeczka z gumką 70-140 cm),
  • powłoczki – zapakowane w torbie z zameczkiem np. po nowej kołdrze, podpisane,
  • dzieci żłobkowe zaopatrujemy także w śliniak gumowy – podpisany oraz w pieluszki.

Upoważnienie do odbioru dziecka

W placówce obowiązuje nowy formularz upoważnienia dla osób odbierających dzieci. Należy go wypełnić i dostarczyć do placówki.

Urodziny dziecka

Do przedszkola można przynieść chrupki kukurydziane, paluszki z sezamem, krakersy, biszkopty, talerzyki papierowe, kubeczki, balony dla wszystkich dzieci w grupie.

Na wszystko prosimy posiadać dowód zakupu i uzgodnić wcześniej urządzenie urodzin dziecka z dyrektorem placówki lub managerem.