https://przedszkolebus.pl/

Rekrutacja do przedszkola Szczecin

Wygodnie, szybko, bez zbędnych formalności – Niepubliczne Przedszkole Językowe BUS prowadzi całoroczny nabór do przedszkola Szczecin. Jeżeli tylko mamy wolne miejsca, z radością przyjmiemy Twoje dziecko do naszej placówki i zapewnimy mu najlepszą opiekę oraz warunki do rozwoju. Miejscem naszej działalności jest Szczecin, w którym prowadzimy dwa przedszkola, zatem rodzice mają możliwość wybrania najbardziej dogodnej lokalizacji. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje o tym, jak wygląda rekrutacja do przedszkola, gdzie i kiedy złożyć podanie oraz jakie są kryteria przyjęcia. Zapraszamy do lektury i zachęcamy do zapisów. Wybierz nasze przedszkole i zapewnij swojemu dziecku radosne dzieciństwo w otoczeniu rówieśników oraz dobre przygotowanie do szkoły!

Rekrutacja do przedszkola Szczecin – zasady przyjęcia

W Szczecinie prowadzimy dwa przedszkola (Szczecin Niebuszewo, ul. Niemcewicza 40/U1 i Szczecin Warszewo, ul. Szczecińska 2), do których prowadzony jest nabór według nastepujących kryteriów wiekowych:

 • placówka przy ul. Niemcewicza – przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 roku życia do 6 lat
 • placówka przy ul. Szczecińskiej – przyjmujemy dzieci do grupy przedszkolnej (2,5 – 6 lat) i żłobkowej (od 1,5 roku – 2,5)

W obrębie przedszkoli prowadzone są grupy przedszkolaków i starszaków, oraz grupa żłobkowa w przypadku placówki przy ul. Szczecińskiej. O przynależności do nich decyduje nie tyle co wiek dziecka, co przygotowanie do konkretnych zadań. Mamy możliwość zaopiekowania się Twoim dzieckiem od żłobka do zerówki.

Rekrutacja do przedszkoli szczecin – kiedy?

Prowadzimy nabór do przedszkoli BUS przez cały rok. Większość rodziców zgłasza się do nas w okresie od stycznia do marca i wówczas jest obsadzana przeważająca liczba przewidzianych miejsc w grupach. Jeżeli pozostaną nam wolne miejsca, wówczas zapisy są możliwe przez cały rok – w dowolnym momencie, gdy tylko zachodzi taka potrzeba.

Nabór do przedszkola Szczecin – jak wygląda rekrutacja?

Ograniczamy formalności do minimum. Zainteresowani rodzice umawiają się z nami na spotkanie (wymagany wcześniejszy kontakt elektroniczny poprzez e-mail lub telefoniczny), podczas którego podpisywana jest umowa o świadczenie usług edukacyjno-wychowawczych. Nie wymagamy wypełnienia podania tudzież wniosku – tworzymy dokument na podstawie danych podanych nam na miejscu. Obowiązuje kolejność i limit zgłoszeń.

Szczecin – przedszkola BUS. Dlaczego warto wybrać nas?

Nasze przedszkola cieszą się renomą oraz dobrymi opiniami, zarówno wśród rodziców, jak i naszych obecnych i przeszłych wychowanków. Dzieci wprost uwielbiają spędzać u nas czas i nie mogą doczekać się końca weekendu, by znów spotkać się z ulubionymi wychowawcami i rówieśnikami.

Przedszkole Szczecin rekrutacja

Naszym podopiecznym zapewniamy:

 1. kameralną atmosferę, podział  na grupy wiekowe lub pod względem umiejętności,
 2. bezpłatny program adaptacyjny- rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach adaptacyjnych,
 3. kody dostępu do furtki i drzwi wejściowych , videodomofony- uniemożliwiają dostanie się osobom niepowołanym,
 4. sale zabaw z osobną łazienką dla każdej z grup – dzieci mogą w każdej chwili skorzystać z toalety,
 5. własna kuchnia, bez sztucznych dodatków – dzieci mogą decydować co zjedzą i w jakich ilościach, certyfikat Instytutu Matki i Dziecka
 6. leżakowanie tylko dla chętnych – nie ma przymusu spania,
 7. własny plac zabaw, kąciki roślinne, dużo ruchu, zajęć sportowych, tanecznych
 8. zaplecze komputerowe,
 9. nacisk na samodzielność dzieci, indywidualne podejście do każdego dziecka,
 10. zabawy językiem niemieckim i angielskim, alternatywne formy nauczania
 11. zajęcia z logopedą i psychologiem, terapeutami SI, TUS, Johansen
 12. zgrany zespół nauczycieli i personelu współpracującego.

Zapraszamy do obejrzenia naszych placówek. Siedziby naszych oddziałów można oglądać w każdym momencie,
po telefonicznym uzgodnieniu terminu. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda rekrutacja, czy możliwe
jest zgłoszenie w danym momencie? Zadzwoń lub napisz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie
możliwe.

  Kontakt rekrutacyjny: 604 401 897 lub 662 526 062

  E-mail: babelecke@babelecke.tet.pl